Head uudised! Velström Vallner Tohver võttis eile pidulikult vastu Tallinna ettevõtlusauhinnad 2016 Särav startija kategooria peapreemia.
Tallinna Ettevõtlusamet kirjutab meie kohta nii:
”2016. aasta säravaimaks startijaks tunnistati OÜ Velström Vallner Tohver. Tegemist on Eesti esimese interim management ehk mobiilse juhtimise teenust pakkuva firmaga, mille moodustavad mobiilne tegevjuht, finantsjuht, personalijuht ja assistent. Lisaks ärimudeli ainulaadsusele iseloomustab ettevõtet kõrge lisandväärtus ning käiberentaablus.”
Särav startija 2016 kategooria tunnustab ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ning kiiret arengut.
Kogu oma elukogemuse juures “Särava startija” tiitel vastu võtta sobib meie maailmavaatega kenasti. Aitäh! Tehes tööd, mis on niivõrd põnev, mõttekas ja tulemuslik, et vahel ei tundugi päris tööna, silmad tõepoolest säravad.
Kõikide võitjatega saab tutvuda siin: “Tallinn tunnustas säravamaid ettevõtteid”.
Soovime edu ka kaasnominentidele! Stiilsed ja kvaliteetsed tooted, südamega töötav ja nutikas seltskond: GoWorkaBit, Pluss ID ja Craftory.
Kiiduväärt on, et lisaks tugevale ja mõtestatud ettevõtete valikule seitsmes kategoorias, märgati ja tunnustati ka teadlasi. Aasta parimad rakenduslikud teadustööd:
Kaitsetööstusettevõttele AS Milrem väljaarendatud mitmeotstarbelise mehitamata päästemasina kontseptsioon, mis sisaldab universaalset lahendust sõidukile päästetöödeks ohtlikes paikades. Teadustöö autor: Ragnar Plinkner.
Eesti Kindlustusseltside Liidu tellimusel valminud Eesti siseveekogude üleujutuskaartide koostamine, mis võimaldab objektide kindlustamisel paremini üleujutusriske hinnata. Meeskonnatöös valminud teadustöö juht on Hannes Tõnisson Tallinna Ülikooli Ökoloogiakeskusest.
Uuenduslik akukruvikeeraja otsikute magasini prototüüp, mis lihtsustab ja kiirendab tööprotsesse ehitusel. Patenteerimisel oleva uudse ehitustarviku autoriks on Peter Šverns Tallinna Tehnikakõrgkoolist.
Ravimite doseerimise e-teenuse mudeli väljatöötamine. Ettevõtte Celsius Healthcare OÜ tellimusel arendati välja kliinilise otsustustoe prototüüp, mis annab neerupuudulikkusega patsientide näitudele tuginedes arstidele soovitusi ravimite annustamise kohta. Teadustöö juht on Peeter Ross TTÜ e-meditsiini laborist.
Võimas.
Pärlina rõõmu jagamise postituse lõppu – meie lemmik – KODA, kes lisaks Ökouuendus 2016 kategooria nomineeringule tõi värskelt koju Ameerika Arhitektuuriauhinna ehk American Architecture Prize’i sisearhitektuuri hõbemedali. KODA on elegantne, nutikas ja teisaldatav ning kaasaegse klišeega põrutades – tõenäoliselt maailma läbimõelduim betoonmaja. Puhake silma.
Ja tundke oma tööst säravalt rõõmu.